#blog


Również tym razem opublikowane wyniki V przetargu URE na białe certyfikaty są pomyślne dla moich Klientów. Udało mi się utrzymać 100% skuteczność udziału w przetargach. Tylko raz, w III przetargu, oferta przeze mnie przygotowana została odrzucona, ale z sukcesem została zgłoszona w IV przetargu po “kosmetycznej” zmianie kwalifikacji przedsięwzięcia.

Gratuluję moim Klientom i wszystkim zwycięzcom w przetargu.


But there's more

Kogo szukasz?

579 dni temu

Spotkanie ze Zmartwychwstałym

Maria Magdalena stała przed grobem płacząc. A kiedy /tak/ płakała, nachyliła się do grobu i ujrzała dwóch aniołów w bieli, siedzących tam, gdzie leżało ciało Jezusa – jednego w miejscu głowy, drugiego w miejscu nóg. I rzekli do niej: Niewiasto, czemu płaczesz? Odpowiedziała im: Zabrano Pana mego i nie wiem, gdzie Go położono. Gdy to powiedziała, odwróciła się i ujrzała stojącego Jezusa, ale nie wiedziała, że to Jezus. Rzekł do niej Jezus: Niewiasto, czemu płaczesz? Kogo szukasz?


But there's more

…śmierć zwarła się z życiem i w boju, o dziwy,
choć poległ Wódz życia, króluje dziś żywy.
Alleluja!


But there's more

Obserwuję to “pospolite ruszenie” związane z ostatnim przetargiem URE na białe certyfikaty. W rozmowach często pojawia się wątek: “jakie ω przejdzie tym razem?” Każdy chciałby zagrać ostro, ale trochę się boi… Obawia się tym bardziej, im większą kwotą (większym projektem) ryzykuje.
Moim zdaniem trzeba być nierozsądnym, aby dla PSPEE, które ma trwałość większą niż 2 lata zagrać ω > 0,5.


But there's more

Miło się dowiedzieć po kilku miesiącach, że praca włożona w styczniu na rzecz dobrego przygotowania audytów i ofert przetargowych na białe certyfikaty tym razem także nie okazała się daremna.


But there's more